Swiss je poskytovateľom autorizovaných servisných služieb zariadení Apple, Fujitsu Siemens, Hewlett Packard, Hewlett Packard Enterprise a Lexmark,.

Servisné práce vykonáva 26 vysoko skúsených a plne certifikovaných technikov z celkového počtu  40 zamestnancov.

Poskytujeme 9x5 helpdesk – vzdialenú diagnostiku, opravy v mieste prevádzky zariadenia na celom území Slovenska v 3 autorizovaných servisoch: západ - Bratislava, stred – Banská Bystrica, východ – Košice.

 

O nás

SWISS vznikol v roku 2001 ako prvý nezávislý servisný partner pre zariadenia Hewlett Packard na Slovensku. Zakladatelia spoločnosti majú vyše 20 ročné skúsenosti s autorizovaným servisom pre významných IT dodávateľov. Spolupracujeme s poprednými svetovými výrobcami IT krok za krokom s každým výrobcom na ich ceste uistenia sa, že naše služby zákazníkom spĺňajú ich vysoké štandardy. Snažíme sa o čo najvyššiu kvalitu a profesionalitu služieb pre našich zákazníkov, a tým podporiť rast vzájomného obratu. Naše dlhodobé vzťahy budujeme ako jedinečné a bezvýhradne dôverné.

 

Spoločnosť SWISS spol. s r.o. od 01.06.2017 nevykonáva autorizovaný záručný a pozáručný servis pre produkty Toshiba. Pre vybavenie reklamácie prosím kontaktujte Vášho predajcu alebo dodávateľa zariadenia.


 

 

Vyber značku

hewlett packard

hpe

apple

fujitsu-siemens

lexmark

Vyber zariadenie

Pre zariadenia v záruke je doprava zadarmo, pre zariadenia po záruke je preprava spoplatnená na základe cenovej ponuky ( Preprava kuriér 1 cesta v sume 5 EUR bez DPH, v prípade dobierky 6 EUR bez DPH ). Dopravu zabezpečujeme z celého Slovenska priamo od Vás až do našich prevádzok. Bezplatnú dopravu nie je možné využiť pre servisné programy výmien. Odosielateľ nesie zodpovednosť za škodu, ktorá môže vzniknúť z dôvodu použitia chybného, poškodeného, nevhodného alebo nedostatočného obalu zásielky. Odporúčame Vám zariadenie poslať v originálnom obale. Zariadenie, ktoré k nám bude doručené bez vhodného obalového materiálu Vám nemôžeme odoslať späť cez službu kuriér.

Od 01 júna 2017 neposkytujeme záručný a pozáručný servis pre produkty Toshiba. Z tohoto dôvodu nezabezpečujeme ani službu bezplatného zvozu pre danú značku.

Doprava info

Pre zariadenia v záruke so službou oprava u zákazníka ( on-site) je doprava zadarmo, pre zariadenia v záruke so službou servis v servisnom stredisku (bench) alebo zariadenia po záruke  je spoplatnená v rámci miest Bratislava, Banská Bystrica a Košice v sume 16 EUR. Doprava mimo daných miest je spoplatnená sumou 0,50 EUR/km.

 

Príjem zariadení značky Apple a produktov Beats sa vykonáva výhradne v pobočke Bratislava.  Zariadenia HP inc, Hewlett-Packard Enterprise, Lexmark, Fujitsu môžete priniesť do ktorejkoľvek našej pobočky. 

Bratislava

SWISS, spol. s  r. o.
Pestovateľská 13 - areál OC Korzo
821 04  Bratislava

Tel. č.: 02/6720 2080
Fax č.: 02/6720 2081

servis@swisshp.sk

Zobraziť na mape

Banská Bystrica

SWISS, spol. s r.o.
Hurbanova 6 – areál SPŠ J. Murgaša
974 01  Banská Bystrica

Tel. č.: 048/415 1768
Fax. č.: 048/415 1769

servisbb@swisshp.sk

Zobraziť na mape

Košice

SWISS, spol. s r.o.
Gemerská 3
040 11  Košice – Železníky

Tel. č.: 055/789 43 58
Fax č.: 055/789 43 60

serviske@swisshp.sk

Zobraziť na mape

HP
89%
1,89 dňa
Lexmark
91%
2,01 dňa
Apple
93%
1,14 dňa

Povedz nám svoj názor